Browar Szypy wita na nowej drodze… eee, na nowej stronie!

Tak to już jest w życiu, że jeśli mamy kłopoty z motywacją do wykonywania jakiejś czynności, zwykle przesuwamy ją na liście priorytetów dalej i dalej. Tak też jest z naszą stroną internetową. Im więcej pracy w pracy, domu w domu tym mniej czasu na uzupełnianie treści strony. Tym bardziej, że to tylko mniej efektywny element naszego piwowarskiego hobby. Zdecydowanie bardziej wolimy spędzać czas warząc piwo, niż klikając w klawiaturę.

Doszliśmy jednak do wniosku, że bez strony to nie to samo. I postanowiliśmy zmodernizować ją tak, żeby łatwiej było uzupełniać treść, i żeby była ona podawana w sposób bardziej atrakcyjny dla odwiedzających ją gości.

Jednocześnie postaramy się o to, by osoby które tutaj trafią zainteresować tematem piwowarstwa domowego, rzemieślniczego i zachęcić do zmiany sposobu patrzenia na piwo.

Znajdzie się tutaj ogromna baza wiedzy o piwie i piwowarstwie w postaci posegregowanych w kategorie tematyczne linków do stron – czyli coś czego mnie osobiście w swoim czasie bardzo brakowało. Postaram się z czasem usystematyzować informacje, a cały czas na bieżąco będziemy prowadzić bloga, który opowie o naszych piwowarskich perypetiach.

Nasza nowa strona będzie także spełniała funkcję czysto użytkową, będzie dla nas narzędziem do opracowywania i przechowywania przepisów, będzie zawierała informacje o stanie naszych zapasów i magazynów, o temperaturach w punktach pomiarowych fermentorów i leżakowni. Będziemy z niej (przynajmniej w założeniu) korzystać planując nasz wspólny czas i przedsięwzięcia piwowarskie.

Będziemy ją wreszcie traktować jako swoisty pamiętnik.

Zapraszamy

Grzegorz i Kuba (Guzz i Kubuz) Bartniccy.

 

Dodaj komentarz

Kalendarz
Sierpień 2022
P W Ś C P S N
« Maj    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031